Dioptrické brýle

DIOPTRICKÉ BRÝLE  = 1 BRÝLOVÁ OBRUBA + 2 BRÝLOVÉ ČOČKY

Brýlové obruby

V prodejnách Optik Frič máte možnost výběru z více než 2000 brýlových obrub oblíbených značek: Jaguar, X-IDE, Hugo BOSS, Davidoff, Tommy Hilfiger, Mexx, Replay, Miss Sixty, Tom Tailor, Dolce & Gabbana, Eschenbach, Bogner,JOOP, Elle, Okula a další.

Obruby nabízíme v cenových relacích od 150 Kč do cca 10.000 Kč, cenu určuje zejm. materiál, značka a aktuálnost vybraného modelu.

Brýlové čočky („skla“)

V naší nabídce naleznete brýlové čočky jak standardní, cenově široce dostupné, tak značkové, splňující nejnáročnější kritéria na kvalitu zobrazení a povrchů.

Z elitních značkových skel lze doporučit: Shamir, Zeiss, Essilor, Hoya, Nikon apod.

Při zhotovení dioptrických brýlí je hlavní pozornost soustředěna na maximální individualizaci brýlových čoček každého zákazníka tak, aby byly tzv. „šité na míru“, přesně pro Vaše oči a zvolenou brýlovou obrubu. Pouze tímto přístupem lze dosáhnout nejlepších výsledků korekce optické vady zraku.

Speciality

V prodejnách Optik Frič jsme připaveni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Takovými specialitami mohou být:

– Dioptrické brýle s vysoce prohnutým tvarem – v takovém případě je zapotřebí zhotovit individuálně přepočítaná skla (i multifokální) pro nezkreslené zobrazení
– Brýlová skla speciálně vyvinutá pro řidiče vozidel značky DriveWearTM (více na www.drivewearlens.com)
– Dioptrie do slunečních brýlí jakéhokoliv prohnutí, tvaru a velikosti, bez zkreslení (NOVINKA!)
– Sportovní a módní dioptrické brýle (vč. zabarvení, antireflexní či zrcadlové vrstvy)
– Střelecké dioptrické brýle (vč. zabarvení, antireflexní či zrcadlové vrstvy)
– Plavecké dioptrické brýle
– Potápěčské dioptrické brýle

Jak brýlové obruby, tak brýlová skla u nás mohou být i plně hrazeny zdravotní pojišťovnou, takže zákazník získá kompletní dioptrické brýle bez doplatku. I tyto plně hrazené dioptrické brýle nabízíme ve velice solidní kvalitě a dostatečném výběru. O smluvních zdravotních pojišťovnách a uplatňování předpisů očního lékaře se více dočtete v sekci SLUŽBY.

UPOZORNĚNÍ

Pokud mají Vaše brýle správně plnit svoji funkci, je nutné, aby byl optický střed brýlové čočky přesně umístěný před zornicí oka. Z tohoto důvodu nedoporučujeme nákup již hotových, lisované, ovšem nikoli přesně vybroušených brýlí z plexiskla. Kromě vad zobrazení mohou takové brýle nutit jejich uživatele k šilhání. V případě nákupu nesprávné dioptrie může dojít k poškození zaostřovací schopnosti Vašich vlastnicích očních čoček (více v sekce OČNÍ VADY / Akomodace).